TANEČNÍ AKTUALITY
Taneční diář
1. března
Cocoon Invisible / Om?achoreografie : Zuzana Kozánková /Michal Kozánek
Divadlo Ponec, zač. ve 20h
Popelkachoreografie : Pavel ?mok, Pavel Ďumbala
Balet Státní Opery Praha, zač. v 19h
1. března
Cocoon Invisible / Om?achoreografie : Zuzana KozĂ·nkovĂ· /Michal KozĂ·nek
Divadlo Ponec, zaī. ve 20h
Popelkachoreografie : Pavel ?mok, Pavel Įumbala
Balet St÷tnà Opery Praha, zaī. v 19h
3. března
No Fear, No Diechoreografie : Eva Černá, Karel Vaněk
Divadlo Ponec, zač. ve 20h
PREMIÉRA
3. března
No Fear, No Diechoreografie : Eva ĦernĂ·, Karel VanÄ?k
Divadlo Ponec, zaī. ve 20h
PREMIĂ?RA
4. března
No Fear, No Diechoreografie : Eva Černá, Karel Vaněk
Divadlo Ponec, zač. ve 20h
4. března
No Fear, No Diechoreografie : Eva ĦernĂ·, Karel VanÄ?k
Divadlo Ponec, zaī. ve 20h
5. března
TCP + Debreceni Balettchoreografie : Attila Egerházi, Jorma Elo
Stavovské divadlo, zač. v 19h
5. března
TCP + Debreceni Balettchoreografie : Attila EgerhĂ·zi, Jorma Elo
Stavovsk� divadlo, zaī. v 19h
8. března
2 v 1 / Tichomluvachoreografie : Linda Stránská / VerTeDance
Divadlo Ponec, zač. ve 20h
Má vlastchoreografie : Ján Ďurovčík
Balet Státní opery Praha, zač. v 19h
8. března
2 v 1 / Tichomluvachoreografie : Linda StrĂ·nskĂ· / VerTeDance
Divadlo Ponec, zaī. ve 20h
MĂ· vlastchoreografie : JĂ·n Ä®urovÄ«Ăk
Balet St÷tnà opery Praha, zaī. v 19h
9. března
Mozart ? Mozart !choreografie : Jiří Kylián / Petr Zuska
Balet Národního divadla
Historická budova ND, zač. v 19h
PREMIÉRA
Má vlastchoreografie : Ján Ďurovčík
Balet Státní opery Praha, zač. v 19h
9. března
Mozart ? Mozart !choreografie : JiĹ?Ă KyliĂ·n / Petr Zuska
Balet NĂ·rodnĂho divadla
Historick÷ budova ND, zaī. v 19h
PREMIĂ?RA
MĂ· vlastchoreografie : JĂ·n Ä®urovÄ«Ăk
Balet St÷tnà opery Praha, zaī. v 19h
10. března
Mozart ? Mozart !choreografie : Jiří Kylián / Petr Zuska
Balet Národního divadla
Historická budova ND, zač. v 19h
2.premiéra
Opatrné laděníotevřený d?em z hudby a tance
místo: Riegrovy sady,Tai-ji akademie
Sokol Královské Vinohrady, Polska 1
zač. ve 20.hod.
info u Zity:
ziita@seznam.cz,
http://sweb.cz/ziita/,tel:
+420723253757
10. března
Mozart ? Mozart !choreografie : JiĹ?Ă KyliĂ·n / Petr Zuska
Balet NĂ·rodnĂho divadla
Historick÷ budova ND, zaī. v 19h
2.premiĂ?ra
OpatrnĂ? ladÄ?nĂotevĹ?enĂ˝ d?em z hudby a tance
mĂsto: Riegrovy sady,Tai-ji akademie
Sokol KrĂ·lovskĂ? Vinohrady, Polska 1
zaī. ve 20.hod.
info u Zity:
ziita@seznam.cz,
http://sweb.cz/ziita/,tel:
+420723253757
11. března
Stá? Se.s.ta: Body Mind Centeringvede Anka Sedlačková (SK)
Misto konani: DDM, Pod Juliskou 2, Praha 6 Podbaba
více v programu akcí - workshopy
11. března
St÷? Se.s.ta: Body Mind Centeringvede Anka Sedlaīkov÷ (SK)
Misto konani: DDM, Pod Juliskou 2, Praha 6 Podbaba
vĂce v programu akcĂ - workshopy
12. března
Stá? Se.s.ta: Body Mind Centeringvede Anka Sedlačková (SK)
Misto konani: DDM, Pod Juliskou 2, Praha 6 Podbaba
více v programu akcí - workshopy
12. března
St÷? Se.s.ta: Body Mind Centeringvede Anka Sedlaīkov÷ (SK)
Misto konani: DDM, Pod Juliskou 2, Praha 6 Podbaba
vĂce v programu akcĂ - workshopy
13. března
Mozart ? Mozart !choreografie : Jiří Kylián / Petr Zuska
Balet Národního divadla
Historická budova ND, zač. ve 14h a 19h
Má vlastchoreografie : Ján Ďurovčík
Balet Státní opery Praha, zač. v 19h
13. března
Mozart ? Mozart !choreografie : JiĹ?Ă KyliĂ·n / Petr Zuska
Balet NĂ·rodnĂho divadla
Historick÷ budova ND, zaī. ve 14h a 19h
MĂ· vlastchoreografie : JĂ·n Ä®urovÄ«Ăk
Balet St÷tnà opery Praha, zaī. v 19h
14. března
Struktury vratkostichoreografie : Karen Foss / NANOHACH
Divadlo Ponec, zač. ve 20h
Má vlastchoreografie : Ján Ďurovčík
Balet Státní opery Praha, zač. v 19h
Odd Sympathies (something just happened to me)choreografie : Julie Ritter
Divadlo Duncan Centre, zač. ve 20h
14. března
Struktury vratkostichoreografie : Karen Foss / NANOHACH
Divadlo Ponec, zaī. ve 20h
MĂ· vlastchoreografie : JĂ·n Ä®urovÄ«Ăk
Balet St÷tnà opery Praha, zaī. v 19h
Odd Sympathies (something just happened to me)choreografie : Julie Ritter
Divadlo Duncan Centre, zaī. ve 20h
15. března
Odd Sympathies (something just happened to me)choreografie : Julie Ritter
Divadlo Duncan Centre, zač. ve 20h
GASP - taneční a rytmická showchoreografie : Ján Ďurovčík
Divadlo Kalich, zač. v 19h
15. března
Odd Sympathies (something just happened to me)choreografie : Julie Ritter
Divadlo Duncan Centre, zaī. ve 20h
GASP - taneÄ«nĂ a rytmickĂ· showchoreografie : JĂ·n Ä®urovÄ«Ăk
Divadlo Kalich, zaī. v 19h
16. března
Rodinné albumchoreografie : Conny Janssen, Petr Zuska, Itzik Galili
Balet Národního divadla
Stavovské divadlo, zač. v 19h
16. března
RodinnĂ? albumchoreografie : Conny Janssen, Petr Zuska, Itzik Galili
Balet NĂ·rodnĂho divadla
Stavovsk� divadlo, zaī. v 19h
17. března
Rodinné albumchoreografie : Conny Janssen, Petr Zuska, Itzik Galili
Balet Národního divadla
Stavovské divadlo, zač. v 19h
V(z)dát se?Autorský večer Mí?i Dolákové, studentky 5.roč. HAMU kat. Nonverbálního divadla
Divadlo Inspirace, zač:19 hod.
17. března
RodinnĂ? albumchoreografie : Conny Janssen, Petr Zuska, Itzik Galili
Balet NĂ·rodnĂho divadla
Stavovsk� divadlo, zaī. v 19h
V(z)dĂ·t se?AutorskĂ˝ veÄ«er MĂ?i DolĂ·kovĂ?, studentky 5.roÄ«. HAMU kat. NonverbĂ·lnĂho divadla
Divadlo Inspirace, zaī:19 hod.
18. března
Já u? tě nemám rádchoreografie : Martin Dvořák
HaDivadlo, Brno
zač. v 19.30h
V(z)dát se?Autorský večer Mí?i Dolákové, studentky 5.roč. HAMU kat. Nonverbálního divadla
Divadlo Inspirace, zač:19 hod.
18. března
JĂ· u? tÄ? nemĂ·m rĂ·dchoreografie : Martin DvoĹ?Ă·k
HaDivadlo, Brno
zaī. v 19.30h
V(z)dĂ·t se?AutorskĂ˝ veÄ«er MĂ?i DolĂ·kovĂ?, studentky 5.roÄ«. HAMU kat. NonverbĂ·lnĂho divadla
Divadlo Inspirace, zaī:19 hod.
19. března
Pra?ský pohár - finálový večer 3.roč. taneční stepařské soutě?epořádá Taneční studio ZIG-ZAG tap&swing
Velký sál MK Praha, zač:18.30
19. března
Pra?skĂ˝ pohĂ·r - finĂ·lovĂ˝ veÄ«er 3.roÄ«. taneÄ«nĂ stepaĹ?skĂ? soutÄ??epoĹ?Ă·dĂ· TaneÄ«nĂ studio ZIG-ZAG tap&swing
Velký s÷l MK Praha, zaī:18.30
21. března
Bakarabiachoreografie : Pierre Nadaud / Mamacallas company
Divadlo Ponec, zač. ve 20h
Večer studentů HAMUchoreografie : Sara Puchowska / Kateřina Veverková / Sylva Nečasová / Kateřina Malá / Nina Hlava
Nová dílka studentek choreografie katedry tance a katedry nonverbálního divadla HAMU
Divadlo Disk, zač. v 19.30
21. března
Bakarabiachoreografie : Pierre Nadaud / Mamacallas company
Divadlo Ponec, zaī. ve 20h
VeÄ«er studentĹŻ HAMUchoreografie : Sara Puchowska / KateĹ?ina VeverkovĂ· / Sylva NeÄ«asovĂ· / KateĹ?ina MalĂ· / Nina Hlava
NovĂ· dĂlka studentek choreografie katedry tance a katedry nonverbĂ·lnĂho divadla HAMU
Divadlo Disk, zaī. v 19.30
22. března
Labutí jezerochoreografie : Ivanov, Walter, Mazalová, Petipa, Harapes
Balet Národního divadla
Historická budova ND, zač.v 19h
Naměkko Naostro - NANOHACHchoreografie : Veronika ?vábová / Jan Bene?-McGadie
Stra?nické Divadlo Solidarita, zač. v 19h
PRÁDELKOautorské divadelní představení souboru PAP
divadlo Nablízko, zač. 19.30 hod.
22. března
LabutĂ jezerochoreografie : Ivanov, Walter, MazalovĂ·, Petipa, Harapes
Balet NĂ·rodnĂho divadla
Historick÷ budova ND, zaī.v 19h
NamÄ?kko Naostro - NANOHACHchoreografie : Veronika ?vĂ·bovĂ· / Jan Bene?-McGadie
Stra?nick� Divadlo Solidarita, zaī. v 19h
PRĂ?DELKOautorskĂ? divadelnĂ pĹ?edstavenĂ souboru PAP
divadlo NablĂzko, zaÄ«. 19.30 hod.
23. března
Labutí jezerochoreografie : Ivanov, Walter, Mazalová, Petipa, Harapes
Balet Národního divadla
Historická budova ND, zač.v 19h
23. března
LabutĂ jezerochoreografie : Ivanov, Walter, MazalovĂ·, Petipa, Harapes
Balet NĂ·rodnĂho divadla
Historick÷ budova ND, zaī.v 19h
24. března
Lola & Mr. Talkchoreografie : Jan Kodet
Divadlo Archa, zač. ve 20h
24. března
Lola & Mr. Talkchoreografie : Jan Kodet
Divadlo Archa, zaī. ve 20h
25. března
Ceny Thálie 2005Slavnostní předávání cen Thálie
Historická budova ND, zač. ve 20h
?ípková Rů?enkachoreografie : Jaroslav Slavický
Taneční konzervatoř Praha a Balet Národního divadla
Stavovské divadlo, zač. ve 14h a 18h
Lolachoreografie : Jan Kodet
Divadlo Archa, zač. ve 20h
Jsem spokojenej (aneb nezabije? úplně bli?ního svého)festiválek pantomimy, pohybu a improvizace
kino Aero, Biskupcova 31
zač. 20hod.
25. března
Ceny ThĂ·lie 2005SlavnostnĂ pĹ?edĂ·vĂ·nĂ cen ThĂ·lie
Historick÷ budova ND, zaī. ve 20h
?ĂpkovĂ· RĹŻ?enkachoreografie : Jaroslav SlavickĂ˝
TaneÄ«nĂ konzervatoĹ? Praha a Balet NĂ·rodnĂho divadla
Stavovsk� divadlo, zaī. ve 14h a 18h
Lolachoreografie : Jan Kodet
Divadlo Archa, zaī. ve 20h
Jsem spokojenej (aneb nezabije? ĂşplnÄ? bli?nĂho svĂ?ho)festivĂ·lek pantomimy, pohybu a improvizace
kino Aero, Biskupcova 31
zaī. 20hod.
26. března
Gisellechoreografie : Christopher Hampson
Balet Národního divadla
Historická budova ND, zač. ve 14h a 19h
26. března
Gisellechoreografie : Christopher Hampson
Balet NĂ·rodnĂho divadla
Historick÷ budova ND, zaī. ve 14h a 19h
28. března
Homo Sentimentalis / Synchronicitychoreografie : Lenka Ottová / Michal Záhora
Divadlo Ponec, zač. ve 20h
DYBBUKTheatr Novogo Fronta uvádí premiéru sólového představení Iriny E. Andreevy
?vandovo divadlo Praha, zač: 19.hod.
28. března
Homo Sentimentalis / Synchronicitychoreografie : Lenka OttovĂ· / Michal ZĂ·hora
Divadlo Ponec, zaī. ve 20h
DYBBUKTheatr Novogo Fronta uvĂ·dĂ premiĂ?ru sĂłlovĂ?ho pĹ?edstavenĂ Iriny E. Andreevy
?vandovo divadlo Praha, zaī: 19.hod.
29. března
Homo Sentimentalis / Synchronicitychoreografie : Lenka Ottová / Michal Záhora
Divadlo Ponec, zač. ve 20h
DYBBUKTheatr Novogo Fronta uvádí premiéru sólového představení Iriny E. Andreevy
?vandovo divadlo Praha, zač: 19.hod.
29. března
Homo Sentimentalis / Synchronicitychoreografie : Lenka OttovĂ· / Michal ZĂ·hora
Divadlo Ponec, zaī. ve 20h
DYBBUKTheatr Novogo Fronta uvĂ·dĂ premiĂ?ru sĂłlovĂ?ho pĹ?edstavenĂ Iriny E. Andreevy
?vandovo divadlo Praha, zaī: 19.hod.
30. března
PME : Families Are Formed Through Copulationchoreografie : Martin Bélanger, re?ie a scénář : Jacob Wren
Divadlo Archa, zač. ve 20h
PETROUCHKATheatr Novogo Fronta
?vandovo divadlo, zač: 19.hod.
30. března
PME : Families Are Formed Through Copulationchoreografie : Martin BĂ?langer, re?ie a scĂ?nĂ·Ĺ? : Jacob Wren
Divadlo Archa, zaī. ve 20h
PETROUCHKATheatr Novogo Fronta
?vandovo divadlo, zaī: 19.hod.
31. března
Oněginchoreografie : John Cranko
Balet Národního divadla
Historická budova ND, zač. v 19h
PME : Families Are Formed Through Copulationchoreografie : Martin Bélanger, re?ie a scénář : Jacob Wren
Divadlo Archa, zač. ve 20h
31. března
OnÄ?ginchoreografie : John Cranko
Balet NĂ·rodnĂho divadla
Historick÷ budova ND, zaī. v 19h
PME : Families Are Formed Through Copulationchoreografie : Martin BĂ?langer, re?ie a scĂ?nĂ·Ĺ? : Jacob Wren
Divadlo Archa, zaī. ve 20h